REZYDENCJA KONSTANCIN

Dom wielopoziomowy w Konstancinie-Jeziornie (strefa A), położony na zalesionej działce w otulinie Lasów Chojnowskich. Komfortowy, o bardzo wysokim standardzie wykończenia, w cichej części Konstancina. Odległość do komunikacji miejskiej, poczty i sklepów, w tym małego Carrefour’a oraz szkoły podstawowej ok. 400 m.

Dojazd asfaltową drogą, zdalnie sterowany garaż na 3 duże samochody, dodatkowe miejsca parkingowe na podjeździe. Dom podłączony jest do kanalizacji, gazu miejskiego i wody miejskiej. Posiada również niezależną studnię głębinową. Posesja posiada zdalnie sterowaną bramę wjazdową i osobne wejście przez furtkę, przy której usytuowana jest stróżówka z wc. W piwnicy stróżówki znajduje się instalacja grzewcza (piec gazowy/elektryczny). Podjazd oraz komunikacja piesza wykonana została z unikalnego staro-bruku. Przy wjeździe do garażu znajduje się pomieszczenie gospodarcze na sprzęt ogrodniczy, a przy głównym wejściu do domu – ukryte niewielkie pomieszczenie gospodarcze.

W domu zainstalowana jest wewnętrzna winda osobowa obsługująca wszystkie poziomy. W bocznej części budynku znajduje się mieszkanie służbowe z niezależnym wejściem, sypialnią, pokojem z aneksem kuchennym i łazienką (prysznic, wc, okno). Mieszkanie to jest w pełni wyposażone w sprzęt AGD.

Na terenie posesji znajduje się także domek gospodarczy do wykorzystania lub rozbiórki.

Informacje dodatkowe: Do wykończenia wszystkich pomieszczeń zastosowano najnowocześniejsze materiały. Stolarka (drzwiowa i okienna) jest drewniana, wykonana na indywidualne zamówienie. Podłogi i okładziny ścian zrobione są z marmuru polerowanego, trawertynu, natomiast parkiety i mozaiki z drewna dębowego i egzotycznego. Dom został zbudowany w technice energooszczędnej, o podwójnych termoizolacjach i hydroizolacjach.

Każda z łazienek w domu ma indywidualne ogrzewanie podłogowe, niezależne.


Do góry